Keimpe Kootstra - Anemonen in vaas.
Tetsuro Sawada - "Flash" 1987 - Beperkte oplage 100 - Genummerd
Keimpe Kootstra - Anemonen in zwarte vaas.
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1975 |
Techniek | Ets |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Bloemen en Planten |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 34 x 50 cm (h x b) |
Incl. lijst | 62 x 82 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 5/25 |
Conditie | |
Conditie | Goed |
Ets is in goede staat, licht golvend maar kan weer strakker in lijst komen door extra karton of papier erachter te plaatsen. Professionele lijst, aluminium, met lichte gebruikssporen. | |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Velserbroek, Nederland |
Objectlocatie | Velserbroek, Nederland |
Starttijd | 10-4-2021 om 10:04 |
Eindtijd | 12-10-2021 om 12:20 |