Prachtige geometrisch abstracte compositie van de hand van Peter Struycken.
Afkomstig uit de serie 'Wetmatige bewegingen' die hij in de jaren '60 heeft gemaakt. Deze zeefdruk is gemaakt voor de Prent 190.
Redelijk
Het werk heeft in de hoeken wat craquelé in de inkt. Linksboven zit een miniem scheurtje (5e foto); dit zou eventueel met een nieuwe passe-partout te verhelpen zijn.
> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
€ 17,50