Peter Struycken - zeefdruk: geometrische compositie - 1966 - Verkocht

Peter Struycken - zeefdruk: geometrische compositie - 1966 kopen? Bied vanaf 275!
Peter Struycken - zeefdruk: geometrische compositie - 1966 kopen? Bied vanaf 275!Peter Struycken - zeefdruk: geometrische compositie - 1966 kopen? Bied vanaf 275!Peter Struycken - zeefdruk: geometrische compositie - 1966 kopen? Bied vanaf 275!
  • Peter Struycken (1939)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1966
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen48 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Zeefdruk van Peter Struycken. Gemaakt door "Levission", uitgegeven door galerij Orez te Den Haag in 1966. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Omdat het werk plat verzonden moet worden, i.v.m. de dikte van het papier, zijn de verzendkosten iets hoger.

Paar kleine vouwtjes op de witte rand. Deze vallen bij inlijsting onder het passe-partout.

Dit item is verkocht voor 316,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:20-12-2022 om 14:40
Eindtijd:30-12-2022 om 21:29
MaartenDercksen
25 dec. / 09:56
€ 275