Peter Vos - C3622 - Uilenkwartet

Peter Vos - C3622 - Uilenkwartet kopen? Bied vanaf 195!

Verkoopprijs: € 160,00

Peter Vos - C3622 - Uilenkwartet kopen? Bied vanaf 195!Peter Vos - C3622 - Uilenkwartet kopen? Bied vanaf 195!Peter Vos - C3622 - Uilenkwartet kopen? Bied vanaf 195!

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Peter Vos (1935-2010)
Jaartal1998
TechniekLitho
StijlSurrealistisch
OnderwerpDieren
IngelijstIngelijst
Afmetingen59 cm x 49 cm (h x b)
Lijst60.5 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage1/75
Peter Vos, Uilenkwartet, litho, 1/75, ro gesigneerd en gedateerd 98, 59x49, 60,5x51.

Dit werk is op te halen op onze locatie in Nieuwersluis.

ConditieRedelijk

Papier vergeeld. Lijst bevat oppervlaktevuil en slijtschade door de tijd. Ook zit de lijst een beetje los.

Dit item is verkocht voor 160,00

Starttijd:11-10-2019 om 15:55
Eindtijd:12-11-2019 om 09:22

Biedingen (1):

Cecile
11 nov. / 19:32
€ 160