Litho van Peter Vos, met potlood door de maker gesigneerd, voorzien van AH-blindstempel. Uitgegeven naar aanleiding van het 100-jarig jubileum van AH in de reeks Het dagelijks leven. Ingelijst in aluminium Barth-lijst. Het geheel is in nieuwstaat. Op de foto's zijn reflecties zichtbaar.
De litho is een Illustratie van het gedicht van Edward Lear, dat in 1872 verscheen in More Nonsense Pictures, Rhymes Botany etc.
'There was an old man of El Hums,
Who lived upon nothing but crumbs,
Which he picked off the ground,
with the other birds round,
In the roads and the lanes of El Hums.'
Peter Vos licht de prent als volgt toe:
"Er was eens een oude man, die alleen maar kruimetjes at. Een limerick van Lear. Wat ik zo aardig van die Engelse nonsens-dichters vind - John Lennon kon het ook goed - is, dat ze een heel bijzonder standpunt innemen en dat dan heel realistisch vertellen. Of het echt waar is. Of de wereld ineens veranderd is. Maar we leven gewoon door. Dat werkt op mijn lachlust."
De litho is zonder kosten op te halen in Utrecht of Breda. Kan wegens kwetsbaarheid niet met reguliere post verzonden worden.