Karakteristiek, grappig werk van Peter Vos uit 1970. Litho op papier, met potlood gesigneerd, gedateerd en getiteld. In goede conditie. Deze litho is ook te vinden op de site van het RKD.
Afmetingen: 50cm x 35cm (blad), 30cm x 25cm (lithobeeld)
Goed
Aan de bovenrand zitten een paar vlekjes en onderaan zitten minuscule stipjes in het blad (lijkt heel wat op de close-up foto’s, in werkelijkheid nauwelijks opvallend). Ingelijst met passe-partout is het werk zeer goed want dan vallen alle vlekjes en 90% van de stipjes weg.
Tot 5 kg.
€ 13,00
Naar België
€ 20,00
€ 20,00
Europese Unie
€ 25,00