Pierre Alechinsky - Lithografische affiche MoMa New York 1981 - Verkocht

Pierre Alechinsky - Lithografische affiche MoMa New York 1981 kopen? Bied vanaf 150!
Prenten & Uitgaves

Pierre Alechinsky - Lithografische affiche MoMa New York 1981 kopen? Bied vanaf 150!Pierre Alechinsky - Lithografische affiche MoMa New York 1981 kopen? Bied vanaf 150!Pierre Alechinsky - Lithografische affiche MoMa New York 1981 kopen? Bied vanaf 150!
  • Pierre Alechinsky (1927)
Type kunstwerk Prenten & Uitgaves
Jaartal 1981
Techniek Varia
Afmetingen 81 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Signatuur meegedrukt
* Zeer fraai en vrij zeldzaam aangeboden lithogafische affiche van Pierre Alechinsky
* Pierre Alechinsky: A Print Retrospective - The Museum of Modern Art, New York - June11- August11  1981
* Onder aan de affiche in het klein geschreven: Copyright 1981 The Museum of Modern Art, New York 4409 - Printed by Atelier Nouveau with Malmar Graphics Inc.
*Verzending is aangetekend, verzekerd en goed verpakt.
In uitstekende conditie op vrij stevig papier
Binnen Nederland € 10,00
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50
Europese Unie € 17,50
Wereldwijd € 30,00