Pierre Alechinsky (1927-)
Museum Boymans - van Beuningen in Rotterdam
Lithografie op perkament.
Gesigneerd
Afmetingen: 80 x 58 cm.
Gedrukt door Bramsen & George voor de Alechinsky-tentoonstelling in Museum Boymans - van Beuningen in Rotterdam.
In perfecte staat, nooit ingelijst.
Techniek:LithografieSignatuur:GesigneerdStaat:Zo goed als nieuwPeriode:1970-1979Titel van kunstwerk:Museum Boymans - van Beuningen à RotterdamKunstenaar:Pierre Alechinsky Jaar:1974Totale afmetingen (L/B/H in cm):80 x 58 cmEditie:200+Verkocht met lijst:Zonder lijst Gesigneerd - 200+ - Zonder lijst - 1974