Pierre Alechinsky - Museum Boymans van Beuningen - Verkocht

Pierre Alechinsky - Museum Boymans van Beuningen kopen? Bied vanaf 215!
Prenten & Uitgaves

Pierre Alechinsky - Museum Boymans van Beuningen kopen? Bied vanaf 215!Pierre Alechinsky - Museum Boymans van Beuningen kopen? Bied vanaf 215!Pierre Alechinsky - Museum Boymans van Beuningen kopen? Bied vanaf 215!Pierre Alechinsky - Museum Boymans van Beuningen kopen? Bied vanaf 215!
  • Pierre Alechinsky (1927)
Type kunstwerk Prenten & Uitgaves
Jaartal 1974
Techniek Varia
Afmetingen 80 x 58 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd

Pierre Alechinsky (1927-)
Museum Boymans - van Beuningen in Rotterdam

Lithografie op perkament.
Gesigneerd
Afmetingen: 80 x 58 cm.
Gedrukt door Bramsen & George voor de Alechinsky-tentoonstelling in Museum Boymans - van Beuningen in Rotterdam.

In perfecte staat, nooit ingelijst.

Techniek:LithografieSignatuur:GesigneerdStaat:Zo goed als nieuwPeriode:1970-1979Titel van kunstwerk:Museum Boymans - van Beuningen à RotterdamKunstenaar:Pierre Alechinsky Jaar:1974Totale afmetingen (L/B/H in cm):80 x 58 cmEditie:200+Verkocht met lijst:Zonder lijst Gesigneerd - 200+ - Zonder lijst - 1974
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Heesch, Nederland
Binnen Nederland € 11,00