Pierre Alechinsky - PIERRE ALECHINSKY : ORIGINELE PENTEKENING UIT 1964 ( CORNEILLE ) - Verkocht

PIERRE ALECHINSKY : ORIGINELE PENTEKENING UIT 1964 ( CORNEILLE ) kopen? Bied vanaf 2750!

PIERRE ALECHINSKY : ORIGINELE PENTEKENING UIT 1964 ( CORNEILLE ) kopen? Bied vanaf 2750!PIERRE ALECHINSKY : ORIGINELE PENTEKENING UIT 1964 ( CORNEILLE ) kopen? Bied vanaf 2750!
  • Pierre Alechinsky (1927)
Type kunstwerk Schilderij
Periode 1900 t/m 1944

PIERRE ALECHINSKY : ORIGINELE PENTEKENING UIT 1964

DIT UNIEKE MUSEALE KAVEL BESTAAT UIT 4 ITEMS !!!! ZIE ALLE FOTO’S

Het betreft een ontwerpsessie voor de buiten - en binnencover van de tentoonstellings-catalogus : Arts Club of Chicago / The University of Minnesota  en the Jewish-museum New York 1965.

ITEM 1

ORIGINELE PENTEKENING OP 1E  LITHO - DRUKGANG VAN DE BINNENCOVER ( FOTO 1 t/m 3 )

Pentekening is het ontwerp voor de uiteindelijke binnen-cover  afmeting: 50 x 22 cm ( lijst 64 x 37 cm). Werk is genummerd 1/75 en handgesigneerd met pen

ITEM 2

ORIGINELE LITHO: LAST DAY l  ( dubbelzijdig) (FOTO 4 )

Afmeting: 21,5 x 43 cm (ongesneden!) met dankbetuiging “Til Per” ( voor Per)  Per van Overeem was drukker voor Permild en Rosengreen in Valby ( Denemarken).

Werk is gedateerd 12 Vl 64 en handgesigneerd met potlood. Referentie :  Riviere Les Estampes 1946-1972 pag:101 nr: 239

In verso litho “Last Day ll “ Referentie Riviere no: 240 ( zonder marches)

ITEM 3

ORIGINELE LITHO: LAST DAY ll (FOTO 5 )

Afmeting: 21,5 x 49 cm Ongesneden met marges en dankbetuiging “Til Per, Tak” ( voor Per, bedankt)  Per van Overeem was drukker voor Permild en Rosengreen in Valby ( Denemarken).

Werk is gedateerd 12 Vl 64 en handgesigneerd met potlood. Referentie :  Riviere Les Estampes 1946-1972 pag:101 nr: 240

ITEM 4

HET EINDRESULTAAT : TENTOONSTELLINGSCATALOGUS (FOTO 6+7 ) ; The Arts club of Chicago, February 26 to March 27, 1965 /

The University gallery of Minnesota, April 7 to May 4, 1965 / The Jewish Museum, New York, May 15 to June 15, 1965

20 pagina’s. afmeting: 19,5 x 19,5 9 (uitgevouwen 19.5 x 39 cm) Uitgegeven door Permild & Rosengreen (Denemarken) met

2 Originele litho’s ( buiten -  en binnenblad ).

Tevens beschrijving van 43 kunstwerken (1958-1964) en 10 zwart/wit foto’s waaronder een foto van Alechinsky tijdens deze druksessie.

Referentie: Rivière 239-240 / Ceuleers 327

MAIL GERUST VOOR MEER FOTO’S + INFO. BEZICHTIGEN ALTIJD MOGELIJK

Bij koop gaat de  voorkeur uit naar afhalen. Bezorgen binnen Nederland bespreekbaar. Ik garandeer de authenticiteit van de werken die ik aanbied.