Een schitterende gouache van Pierre van Soest uit zijn gewilde periode rond 1965. Het werk heeft geen titel en is duidelijk gebaseerd op het abstract-expressionisme. Het werk past perfect binnen zijn oeuvre en een werk op papier is zeer zeldzaam. Schilderijen uit deze periode zijn makkelijker te krijgen, werk op papier vrijwel onvindbaar. In het grote overzichtsboek 'Pierre van Soest' door Kerber Art is vergelijkbaar werk uit deze periode afgebeeld.
Het werk is door Peter Werkhoven (te Amsterdam) ingelijst in een hoogwaardig houten lijst met glas en passepartout, waardoor het werk goed tot zijn recht komt. Op de foto is enige onvermijdelijke reflectie van het glas te zien. Dit komt door het fotograferen.
Het werk van deze internationaal bekende kunstenaar is opgenomen in vele museale collecties alsook in pariculiere collecties.
Titel: 'Zonder titel'
Jaartal: 1965
Afmetingen blad: 25,5 cm x 18,5 cm
Gesigneerd: Ja, verso
Materiaal: acrylverf/gouache op papier
Ingelijst: Ja, in een hoogwaardig houten lijst met witte passepartout.
Afmetingen lijst: 39 x 28 cm
Conditie: In zeer goede staat.
Herkomst: Particuliere collectie Heerlen
Een mooie aanvulling voor de verzamelaar van vroeg en bijzonder werk van Pierre van Soest.