Jan te Wierik - Set van 3 zeefdrukken
ARS Artigiana Deruta - Zeldzame offerschaal met diermotieven uit 1956,
Annemarie van Wolde-Mulder - Dame op terras (groot formaat) fl. 5400,-
Piotr Konkel - Groot /Gallerieprijs. 950,-
Type kunstwerk | Schilderij |
Piet van Wijngaerdt- Rozen
Gesigneerd en gedateerd 1957
In uitstekende staat met heldere kleuren
hxb 36x30 cm (incl lijst)
Van Wijngaerdt was medeoprichter van de Bergense School. Een belangrijke kunststroming in de vorige eeuw.
Kan uiteraard worden opgehaald, maar ook worden verzonden.
Starttijd | 7-3-2015 om 13:09 |
Eindtijd | 14-3-2015 om 13:09 |