Faience de Nevers - 18e eeuws bord - Franse Revolutie periode - 1791 -
David Leviathan - Man in expressieve pose - litho A.P. met persoonlijke opdracht
Richard Anuszkiewicz - Wintersuite (lichtblauw met zilver)
Jean Paul Vroom - Meisje met diabolo - ets
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Ingelijste gemengde techniek van Piet van Wijngaerdt (1873 - 1964). Titel: Dame. Afmetingen incl. lijst: h54,5 x b48 cm. Afmetingen voorstelling: h39 x b33 cm. Handgesigneerd rechts onder.