Jos But - zonnig Zeeland in de 30er jaren - olieverfschilderij
Ruloff S.A. Manuputty - Zeefdruk
Grietje Nagel-Medema - ELIM , SCHIERMONNIKOOG
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Zwartkrijt tekening. Ingelijst : ja,met glas en een houten lijst van 5 cm breed. Gesigneerd : ja. met Piet van Wijngaerdt l.o.met potlood. Tiel : nee. Afbeelding van een portret. Aan de bovenkant van de originele tekening zit een scheurtje. Maten : Blad 73 x 58 cm en beeld 51 x 40 cm.
Prijs is excl verzendkosten.
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Harderwijk, Nederland |
Objectlocatie | Harderwijk, Nederland |
Starttijd | 30-4-2017 om 16:54 |
Eindtijd | 7-5-2017 om 16:54 |