Pieter Defesche - Litho op papier, Zonder titel (Groot) - Verkocht

Pieter Defesche - Litho op papier, Zonder titel (Groot) kopen? Bied vanaf 1!
Grafiek (handgesigneerd)

Pieter Defesche - Litho op papier, Zonder titel (Groot) kopen? Bied vanaf 1!Pieter Defesche - Litho op papier, Zonder titel (Groot) kopen? Bied vanaf 1!Pieter Defesche - Litho op papier, Zonder titel (Groot) kopen? Bied vanaf 1!Pieter Defesche - Litho op papier, Zonder titel (Groot) kopen? Bied vanaf 1!Pieter Defesche - Litho op papier, Zonder titel (Groot) kopen? Bied vanaf 1!
  • Pieter Defesche (1921-1998)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1997
TechniekLitho
StijlAbstract
OnderwerpZeegezicht
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen90 x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage19/55

Binnen Nederland € 11,50

ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland
Starttijd23-7-2020 om 17:20
Eindtijd2-8-2020 om 19:57
Biedingen (5)
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken