Kleurenlitho voorstellende een verpleegster met een ziek kind. Afmeting is 49 bij 38 cm. Het werk is linksonder met de hand gesigneerd en gedateerd 1997. In perfecte staat en niet ingelijst. Verzenden opgerold als pakketpost of afhalen.