Pieter Defesche - zonder titel

Pieter Defesche - zonder titel kopen? Bied vanaf 75!
Pieter Defesche - zonder titel kopen? Bied vanaf 75!Pieter Defesche - zonder titel kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (87)

2097 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1092)
  • Pieter Defesche (1921-1998)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1978
TechniekLitho
StijlExpressionistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen55 cm x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Grote lithografie van de Limburgse Amsterdammer Pieter Defesche uit 1978. Gesigneerd en genummerd. Het werk verkeert in perfecte conditie. U kunt het werk vooraf komen bekijken bij galerie Rotor of na aankoop ophalen. Het werk kan ook verzonden worden via aangetekende post.

Pieter Defesche (1921-1998)

Alle items van deze kunstenaar(10)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (87)

2097 verkochte items
71 cm
55 cm
Starttijd:11-02-2022 om 19:31
Eindtijd:25-02-2022 om 22:00
Openingsbod€ 75
ObjectlocatieGorinchem, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland