Joan Gardy Artigas - La part des autres
Moo Chew Wong - Mon carton á dessin
Corneille - L'amour au jour la jour
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1972 |
Techniek | Offset |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Landschap |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 100 x 65 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 190 |
Karakteristiek werk van Pieter Engels, uitgegeven door Prent 190. Offset op glad papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (’72-’73) en genummerd (7/190), in de druk volledig omschreven en nogmaals gesigneerd en gedateerd. In redelijke conditie; aan de randen van het blad zitten kreukjes (vooral bovenaan) en hier en daar een klein scheurtje. Strak ingelijst met passe-partout is het werk prima toonbaar.
Afmetingen: 100cm x 65cm
Conditie | |||||||||
Conditie | Redelijk | ||||||||
Aan de randen van het blad zitten kreukjes (vooral bovenaan) en hier en daar een klein scheurtje. Strak ingelijst met passe-partout is het werk prima toonbaar. | |||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 25-6-2021 om 17:41 |
Eindtijd | 10-8-2021 om 23:47 |