Pim Olivier - litho 1969 - 2 mannen bij een etspers - Verkocht

Pim Olivier - litho 1969 - 2 mannen bij een etspers kopen? Bied vanaf 20!

Verkoopprijs: € 23,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Pim Olivier - litho 1969 - 2 mannen bij een etspers kopen? Bied vanaf 20!Pim Olivier - litho 1969 - 2 mannen bij een etspers kopen? Bied vanaf 20!Pim Olivier - litho 1969 - 2 mannen bij een etspers kopen? Bied vanaf 20!

Geplaatst door  Miles
FA. (38)

1309 verkochte items
Alle items van deze verkoper (99)
  • Pim Olivier (1938)
Jaartal1969
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen26 cm x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage10

Los blad, ca 26x31 cm.
Met potlood gesigneerd en gedateerd.
Oplage 7/10.

In goede gebruikte staat.

Pim Olivier (1938)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Miles
FA. (38)

1309 verkochte items
31 cm
26 cm
Dit item is verkocht voor 23,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:18-04-2020 om 12:02
Eindtijd:30-04-2020 om 19:43
jaapgerrit
21 apr. / 15:17
€ 20