950pt Platina ketting - 50 cm - 5.0 gram
Klaus Jürgen Fischer - Umspieltes Feld
Alexis Gorodine - Leatherwords
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1987 |
Techniek | Litho |
Onderwerp | Naakt |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 62 x 46 cm (h x b) |
Incl. lijst | 81 x 62 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 180 |
Titel : Song of Songs
Ontwerp + lithografie : Poen de Wijs
Steendrukkerij : Ernst Hanke
Jaar : 1987
Oplage : 180
Gedrukt van 2 stenen
“Song of Songs”, het Hooglied uit de Bijbel, behoort tot een cyclus van 12 schilderijen. Het Hooglied beschrijft de erotische liefde in een bloemrijke taal. Het vrouwelijke model is Marion van Nieuwpoort, die 35 jaar de partner is geweest van Poen de Wijs tot haar vroege dood in 2008. De mannelijke rol in deze serie is ingevuld door zijn vriend Peter Weekers, indertijd fluitist bij muziekgroep Flairck.
Conditie | |||
Conditie | Goed | ||
In goede gebruikte staat. | |||
Transport | |||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | Amsterdam, Nederland |
Starttijd | 30-10-2019 om 19:40 |
Eindtijd | 13-11-2019 om 20:25 |