Pol Mara - De gevangen dame

Pol Mara - De gevangen dame kopen? Bied vanaf 250!
Pol Mara - De gevangen dame kopen? Bied vanaf 250!Pol Mara - De gevangen dame kopen? Bied vanaf 250!Pol Mara - De gevangen dame kopen? Bied vanaf 250!

Geplaatst door  Michaelbs

Lid sinds 2022
0 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
  • Pol Mara (1920-1998)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstIngelijst
Afmetingen77 cm x 55 cm (h x b)
Lijst95 cm x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage56
Goede staat

De gevangen dame

56/125

Pol Mara (1920-1998)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  Michaelbs

Lid sinds 2022
0 verkochte items
72 cm
95 cm
55 cm
77 cm
Starttijd:22-03-2022 om 20:39
Eindtijd:27-03-2022 om 22:34
Openingsbod€ 250
ObjectlocatieGent, België
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie