Roger Raveel - DE MUUR / KLEURLITHO / 55x75cm / SIG

Roger Raveel - DE MUUR / KLEURLITHO / 55x75cm / SIG kopen? Bied vanaf 10!
Roger Raveel - DE MUUR / KLEURLITHO / 55x75cm / SIG kopen? Bied vanaf 10!Roger Raveel - DE MUUR / KLEURLITHO / 55x75cm / SIG kopen? Bied vanaf 10!Roger Raveel - DE MUUR / KLEURLITHO / 55x75cm / SIG kopen? Bied vanaf 10!Roger Raveel - DE MUUR / KLEURLITHO / 55x75cm / SIG kopen? Bied vanaf 10!Roger Raveel - DE MUUR / KLEURLITHO / 55x75cm / SIG kopen? Bied vanaf 10!Roger Raveel - DE MUUR / KLEURLITHO / 55x75cm / SIG kopen? Bied vanaf 10!Roger Raveel - DE MUUR / KLEURLITHO / 55x75cm / SIG kopen? Bied vanaf 10!Roger Raveel - DE MUUR / KLEURLITHO / 55x75cm / SIG kopen? Bied vanaf 10!
  • Roger Raveel (1921-2013)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Techniek Litho
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 55 x 75 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 27/200
Roger Raveel (1921-2013).
De Muur.
Kleurlithografie op papier.
Gesigneerd met potlood.
Ex.nr. 27/200.
Proper blad. Lichte deuken over het blad.
Blad: 55x75cm.

Nog andere aanbiedingen van Roger Raveel in veiling!

Verzekerde verzending via Bpost met volgnummer.
België: 12.50 euro.
Nederland: 14.50 euro.
France, Deutschland, Luxembourg: 16.50 euro.
Europa: 18.50 euro.

Ophalen steeds mogelijk na afspraak: Kunsthuis.be (Brasschaat, BE).
Proper blad.
Lichte deuken over het blad.
PrijsTot 10 kg.
Binnen België € 12,50
Naar Nederland € 14,50
Naar Duitsland € 16,50
Europese Unie € 18,50
Wereldwijd € 25,00
Naar België € 12,50