Roger Raveel - La Berceuse - Verkocht

Roger Raveel - La Berceuse kopen? Bied vanaf 770!
Roger Raveel - La Berceuse kopen? Bied vanaf 770!Roger Raveel - La Berceuse kopen? Bied vanaf 770!Roger Raveel - La Berceuse kopen? Bied vanaf 770!Roger Raveel - La Berceuse kopen? Bied vanaf 770!Roger Raveel - La Berceuse kopen? Bied vanaf 770!
  • Roger Raveel (1921-2013)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1989
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen66 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
  • Originele kleurenlithografie van Roger Raveel
  • Gesigneerd en genummerd door de kunstenaar
  • Drukatelier: Piet Clement, Amsterdam
  • Uitgever: AMC, Amsterdam
  • Gecatalogeerd in: Octave Scheire - Roger Raveel "Het grafische oeuvre" p. 154, nr. 189
  • Met echtheidscertificaat van galerij Svenson Art (gespecialiseerd in het oeuvre van Roger Raveel)
Wordt professioneel ingepakt en verzekerd verzonden incl. track en trace.

Dit item is verkocht voor 891,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:08-07-2020 om 17:28
Eindtijd:29-07-2020 om 22:04
olivier_louis
29 jul. / 21:18
€ 775