14k gouden broche met emaille en parels
Robert Crumb - "Het gezin dat bij elkaar blijft, blijft bij elkaar" 1969
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Prachtige kleurenets van Rolf Weijburg, met potlood gesigneerd en gedateerd, november 1985. rechtsonder. Titel in potlood linksonder Chez les Ba. Nummer 1 van een oplage van 10. Afmeting blad 325 x 234 mm, afmeting beeld 248 x 155 mm. In prima conditie, marge licht vergeeld door eerdere inlijsting, plakbandrest op achterzijde.
Starttijd | 25-1-2015 om 14:25 |
Eindtijd | 1-2-2015 om 14:25 |