Joan Gardy Artigas - La part des autres
Moo Chew Wong - Mon carton á dessin
Corneille - L'amour au jour la jour
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Prachtige kleurets in uitstekende staat met p.p.
Maten beeld ong. 33 x 49 cm. P.P. 52 x 70 cm
L.o. ges met potlood R. Weijburg 2000
R.o. met potlood oplagenr 26 / 60
Verzendkosten in overleg
Starttijd | 22-3-2013 om 16:20 |
Eindtijd | 5-4-2013 om 17:20 |