Ronnie Meerts (1920 - 2005)– huis bij scheveningen - gesigneerde kleuren ets. Linksonder is het werk gesigneerd in potlood met Ronnie Meerts. Rechtsonder met ets. Beeld maat 12.5 x 7.5 cm. (hxb) Afmeting houten lijst 28 x 22 cm (hxb) De ets is in goede staat.
Goed
De ets is in goede staat.
Tot 5 kg.
€ 13,50
Naar België
€ 25,00
€ 25,00