Ronnie Meerts - tuin huis bij Scheveningen - gesigneerde ets - Verkocht

Ronnie Meerts - tuin huis bij Scheveningen - gesigneerde ets kopen? Bied vanaf 30!

Verkoopprijs: € 34,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Ronnie Meerts - tuin huis bij Scheveningen - gesigneerde ets kopen? Bied vanaf 30!Ronnie Meerts - tuin huis bij Scheveningen - gesigneerde ets kopen? Bied vanaf 30!Ronnie Meerts - tuin huis bij Scheveningen - gesigneerde ets kopen? Bied vanaf 30!Ronnie Meerts - tuin huis bij Scheveningen - gesigneerde ets kopen? Bied vanaf 30!

Geplaatst door  Fojo
FA. (8)

134 verkochte items
Alle items van deze verkoper (38)
  • Ronnie Meerts (1920-2005)
TechniekEts
IngelijstIngelijst
Afmetingen12.5 cm x 7.5 cm (h x b)
Lijst28 cm x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Ronnie Meerts (1920 - 2005)– huis bij scheveningen - gesigneerde kleuren ets. Linksonder is het werk gesigneerd in potlood met Ronnie Meerts. Rechtsonder met ets. Beeld maat 12.5 x 7.5 cm. (hxb) Afmeting houten lijst 28 x 22 cm (hxb) De ets is in goede staat.

De ets is in goede staat.

Ronnie Meerts (1920-2005)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  Fojo
FA. (8)

134 verkochte items
22 cm
28 cm
7.5 cm
12.5 cm
Dit item is verkocht voor 34,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:20-02-2022 om 12:23
Eindtijd:25-05-2022 om 10:49
gufun1956
24 mei / 21:42
€ 30