Marguérite Carolina de Clercq - Olieverf op doek, Stilleven met bloemen in vaas - Ingelijst
Rudi Polder - Luministisch landschap
Piet Schipperus - Olieverf op doek, Hooiwagen langs de rivier - Ingelijst
Frans Everbag - Portret van Fransiscus Everbag
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Techniek | Ets/Aquatint |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 47 x 33 cm (h x b) |
Incl. lijst | 53 x 43 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | XII/30 |
Conditie | |||||||||
Conditie | Goed | ||||||||
Goede staat. Krasjes. Goedkoop model kader met mankementjes. | |||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | Brasschaat, België |
Starttijd | 28-11-2022 om 16:24 |
Eindtijd | 11-12-2022 om 22:18 |