Gesigneerd en gedateerd rechtsonder (met geel pastelkrijt hetgeen moeilijk te fotograferen is).
De lijst heeft gebruikssporen.
In 1941 tentoongesteld in een expositie bij Kunsthandel Liernur te Den Haag (zie ook etiket aan de achterzijde).
Rudolf de Bruyn Ouboter werd geboren te Hulst op 7 juli 1894 en overleed te Wassenaar op 31 december 1983.
Volgde opleidingen aan de Académie de la Grande Chaumière te Parijs en de Academie voor Beeldende Kunsten te Den Haag.
Leerling van B. Schregel.
Werkte in Nederland, Frankrijk, Duitsland, Italië en België.
Lid van Arti et Amicitiae, Pulchri Studio, Hollandse Aquarellisten kring en de Haagse Aquarellisten.
De foto's maken deel uit van de gegeven beschrijving van dit werk.
Aangetekende verzend- en verpakkingskosten binnen Nederland 20,00 euro. West-Europa 35,00 euro. Andere landen op aanvraag.