Sam Middleton - Geen titel - Verkocht

Sam Middleton - Geen titel kopen? Bied vanaf 70!

Verkoopprijs: € 80,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Sam Middleton - Geen titel kopen? Bied vanaf 70!Sam Middleton - Geen titel kopen? Bied vanaf 70!Sam Middleton - Geen titel kopen? Bied vanaf 70!Sam Middleton - Geen titel kopen? Bied vanaf 70!Sam Middleton - Geen titel kopen? Bied vanaf 70!Sam Middleton - Geen titel kopen? Bied vanaf 70!Sam Middleton - Geen titel kopen? Bied vanaf 70!Sam Middleton - Geen titel kopen? Bied vanaf 70!

Geplaatst door  jantheuns

8 verkochte items
  • Sam Middleton (1927-2015)
Jaartal1964
TechniekLitho
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen30 cm x 32 cm (h x b)
Lijst45 cm x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage9/15
Herkomst veiling van spengen

Goed

Sam Middleton (1927-2015)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  jantheuns

8 verkochte items
54 cm
45 cm
32 cm
30 cm
Dit item is verkocht voor 80,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:27-02-2020 om 16:18
Eindtijd:08-03-2020 om 15:36
wimroefs
07 mrt. / 22:13
€ 70