Sam Middleton - SAM MIDDLETON Litho DIZZY GILLESPIE-RHYTHM CHANGES uit 1986 Handgesigneerd - Verkocht

SAM MIDDLETON  Litho   DIZZY GILLESPIE-RHYTHM CHANGES  uit 1986  Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 65!
Grafiek (handgesigneerd)

  • Sam Middleton (1927-2015)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Prachtige grote Kleurenlitho van Sam Middleton uit 1986

Afmeting blad  65x50 cm  in nieuwstaat

Handgesigneerd EA Exemplaar

Verzendkosten 12.50 in ned  20 euro in belgie