Sam Middleton - SAM MIDDLETON Litho MUSIC ALL OVER uit 1974 Handgesigneerd - Verkocht

SAM MIDDLETON  Litho   MUSIC ALL OVER  uit 1974  Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 35!
Grafiek (handgesigneerd)

SAM MIDDLETON  Litho   MUSIC ALL OVER  uit 1974  Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 35!SAM MIDDLETON  Litho   MUSIC ALL OVER  uit 1974  Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 35!SAM MIDDLETON  Litho   MUSIC ALL OVER  uit 1974  Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 35!SAM MIDDLETON  Litho   MUSIC ALL OVER  uit 1974  Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 35!
  • Sam Middleton (1927-2015)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Zeer bijzondere Kleurenlitho van Sam Middleton

Afmeting blad  47x64 cm  in prima staat

Er is echter wat vergeling zichtbaar vanwege eerder passe-partout

(bij nieuw passe-partout is dit niet meer zichtbaar)

Handgesigneerd en Genummerd  56/60

Verzendkosten 12.50 in ned  20 euro in belgie