Sandra Nitesco - strange assembly (handgekleurd)

Sandra Nitesco - strange assembly (handgekleurd) kopen? Bied vanaf 35!
Sandra Nitesco - strange assembly (handgekleurd) kopen? Bied vanaf 35!Sandra Nitesco - strange assembly (handgekleurd) kopen? Bied vanaf 35!
  • Sandra Nitesco (1937)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1972
TechniekEts/Aquatint
StijlExpressionistisch
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen42 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageEpreuve 'd artiste
Fraai bijgewerkte ets Nitesco. Het werk is van goede kwaliteit.

Sandra Nitesco (1937)

RoemeensRoemeensAlle items van deze kunstenaar (2)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (97)

2549 verkochte items
Alle items van deze verkoper (481)
32 cm
42 cm
Starttijd:15-10-2022 om 11:22
Eindtijd:29-10-2022 om 22:41
Openingsbod € 35
ObjectlocatieGorinchem,  Nederland