Yaacov Agam - "Ne Bougez Pas (Geel)" Editie 97 - genummerd
Johan van den Berg - Geometrisch Abstracte Compositie - Origineel werk
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
CAL LODEWIJK DAKE
SCHAPEN OP LARENSE HEIDE VAN MAUVE
ETS IN DE MAAT 43 X 69 CM
GESIGNEERD ONDER MET POTLOOD CARL DAKE
IN DE PLAAT MAUVE
lijst met glas in de maat 65 x 84 cm
gedrukt bij Roeloffsen-kutner Amsterdam
zeer goede staat
OPHALEN BETER IVM MET BREKEN GLAS