Potlood tekening van Sees Vlag. Titel: "Gezicht op Den Haag". (Serie van zestien tekeningen van de lucht boven Den Haag ). Jaar: 2013. Afmetingen voorstelling: H28 x b40,5cm. Het werk is links onderin gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
De laatste jaren van Sees Vlags leven werd het bedienen van de drukpers te zwaar. Daarom stortte hij zich op het tekenen. Wolkenluchten in het bijzonder. Met een klein stukje stad onderop zichtbaar, meestal van Den Haag. Waar de wolkenluchten in de lino’s van Sees Vlag als illustratie dienden, daar is het in zijn tekeningen dus andersom. Kent men deze tekeningen eenmaal, en kijkt men naar de lucht, dan zal men zich soms betrappen op de gedachte: ‘warempel, die lucht ken ik van Sees Vlag!’ Pulchri heeft een overzicht van deze tekeningen in 2015 groots tentoongesteld.
Sees Vlag (Gouda, 15 juli 1934 – Den Haag, 1 januari 2018) was een Nederlands kunstenaar, graficus en schilder. Vlag was vooral bekend door zijn architecturale linosnedes en zeefdrukken in pasteltinten. Een van zijn bekendste werken was: ´s-Gravenhage - Dagelijkse Groenmarkt (1984) bestaande uit 84 drukgangen. Vlag heeft vooral Haagse stadsgezichten en industriële monumenten in zijn oeuvre verwerkt, maar heeft eveneens in opdracht gewerkt voor onder andere UNICEF en de NS. Van 1954 tot 1959 heeft hij gestudeerd aan de Akademie van Beeldende Kunsten te Den Haag. Vlag was gedurende zijn actieve jaren een prominent lid van de kunstenaarsvereniging Pulchri Studio. Op 1 januari 2018 is hij overleden aan de gevolgen van een hartaanval. Sees Vlag is 83 jaar geworden
Het werk kan worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen, bij vooruit betaling, is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand. Het werk kan ook worden verzonden met een kleine betrouwbare kunstkoerier. Kosten Nederland: 29,50 euro. Kosten België: 55,00 euro.
Ophalen: Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in 's-Gravenzande. De termijn voor het ophalen, bij vooruitbetaling, is ruim. De koper kan het werk later ophalen en, indien gewenst, combineren met een bezoek aan het strand (5 minuten afstand) of een van de steden in de directe omgeving: Den Haag / Scheveningen, Rotterdam, Delft.
Verzenden: Het gekochte werk kan ook worden verzonden met PostNL of een kunstkoerier. Niet ingelijste werken worden opgerold in een ronde koker met daaromheen een vierkante koker verzonden. Als u wilt dat wij het werk plat verzenden, kan dit tegen een meerprijs.
Bij ingelijst werk gaat onze voorkeur uit naar ophalen. Als dit niet mogelijk is, verzenden wij het werk goed verpakt. Eventuele glasschade is echter niet verzekerd. Wij kunnen het werk ook met een kunstkoerier verzenden. De kans op schade is dan minimaal. Bij verzenden ontvangt u, per mail, de Track & Trace code. Onze verzenddagen zijn dinsdag en donderdag.
Passe-partout/lijsten: Beschadigingen aan een lijst worden niet beschreven. Indien het werk achter glas is ingelijst en het glas gebroken is, zal dit wel vermeld worden. Passe-partouts worden op geen enkele manier gegarandeerd en ook niet altijd meegezonden.
Afhandeling: Wanneer u de hoogste bieder bent, ontvangt u na afloop van de veiling per e-mail van ons de benodigde informatie. Hierin vindt u de details m.b.t. de betaling en de verdere afhandeling.
Bezichtigen: De aankoop valt onder de aankoopgarantie van Kunstveiling. Wilt u toch een werk bezichtigen voordat u een bod uitbrengt, dan is dat mogelijk op afspraak bij de vestiging van Kiewit Kunst in ‘s-Gravenzande. Neemt u hiervoor contact met ons op.
Wettelijk volgrecht: Voor werken met een totale prijs (inclusief veilingkosten) boven de 3000,- euro, is het wettelijk volgrecht van maximaal 4% van toepassing. Het volgrecht dient betaald te worden door de koper. Kiewit Kunst draagt zorg voor de financiële afwikkeling van de volgrechtvergoeding volgens de vastgelegde bepalingen.
Btw op factuur: Wij verkopen onder de margeregeling. Dit betekent dat wij geen btw mogen berekenen op onze factuur.
Afwijking kleuren: Kleuren kunnen afwijken ten opzichte van de werkelijkheid. Kleurafwijkingen in foto's op een computerscherm worden veroorzaakt door verschillen in monitorinstellingen (helderheid, contrast, kleurtemperatuur), de kwaliteit en technologie van het scherm, een inaccuraat of ontbrekend kleurprofiel, en verschillende kleurruimtes (zoals sRGB of Adobe RGB) die door camera's en software worden gebruikt.
Zeer Goed
Tot 10 kg.
€ 13,50
Naar België
€ 23,95
€ 23,95
Europese Unie
€ 23,95
Wereldwijd
€ 55,00
Naar Nederland
€ 23,95