Bea Hazewinkel - Aquarel - Boeket - Gesigneerd - Bloemen -Roze.
Armand Jamar - boeren met hun varkens in de wei
Petrus Paulus Schiedges - Zeegezicht, zeilschepen op een woelige zee
Shunyam - 'Nieuw Leven' (mooi gelijst)
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Jaartal | 1992 |
Techniek | Penseel (Inkt) |
Stijl | Abstract |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 29.7 x 19 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd |
Bijzonder blad met op de achterzijde twee krantenknipsels uit NRCw
Kunstenaar: Siep van den Berg
jaar : 1992
titel: Baukje Kruit
techniek: potlood/oostindische inkt
formaat: 29,7 x 19 cm.
conditie : Mint
herkomst: prive collectie
Conditie | |||
Conditie | Nieuwstaat | ||
Mooie tekening met een Constructivistiche compositie door Sie van den Berg. Met op de achterzijde twee krantenknipsels gedateerd 16 9 92 en NRC ( hand geschreven door Siep van den Berg) | |||
Transport | |||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 2 kg.
Objectlocatie | Leidschendam, Nederland |
Starttijd | 1-6-2020 om 14:51 |
Eindtijd | 21-8-2020 om 17:55 |