Tempera op doek achter glas ingelijst met een fraaie voorstelling.
Gesigneerd en gedateerd 1911 rechtsonder.
Doekmaat 75x55 cm. Lijstmaat 79x58,5x4 cm.
Lijst heeft gebruikssporen.
Zie ook de monografie over Simon Moulijn door Erik Ariëns Kappers uitgegeven door het Drents Museum in 1989, waar op blz 125 met cat.no. 59 een bijna identieke litho is afgebeeld getiteld "Villa d'Este", gemaakt in 1912.
Simon Moulijn werd geboren te Rotterdam op 20 juli 1866 en overleed te Den Haag op 2 november 1948.
Opgeleid aan de Academie voor Beeldende Kunst te Rotterdam en de Rijksacademie voor Beeldende Kunst te Amsterdam. Leerling van August Allebé.
Behalve zijn schilderwerk bekend om zijn vele litho's.
Auteur, decoratieschilder, graficus, docent, illustrator en ontwerper.
Medeoprichter van de Haagsche Kunstkring. Lid van De Grafische, Pulchri Studio en Arti et Amicitiae.
De foto's zijn onderdeel van de gegeven beschrijving van dit authentieke werk.