Joan Miro - 'L` Astre bleu " - 'Litografo Volume I' Spaanse uitgave uit 1972 Mourlot 857
Type kunstwerk | Prenten & Uitgaves |
Jaartal | 1905 |
Techniek | Varia |
Afmetingen | 47 x 63 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Litho van Simon Molijn. Jaar: 1905. Afmetingen blad: H47 X b63. Afmetingen voorstelling: H18 X b24.5. Het werk is midden onder in de druk gesigneerd. De authenticiteit van het aangeboden werk kan voor 100% worden gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag worden meegestuurd. Conditie: in redelijke staat. Er zitten wat vlekjes op de witte rand om het werk heen.
Conditie | |||
Conditie | Redelijk | ||
In redelijke staat. Er zitten wat vlekjes op de witte rand om het werk heen. | |||
Transport | |||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | 'S-GRAVENZANDE, Nederland |
Starttijd | 29-6-2018 om 23:49 |
Eindtijd | 6-7-2018 om 21:34 |