Theo Kurpershoek - litho - Kat met Vis. - Verkocht

Theo Kurpershoek - litho - Kat met Vis. kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 46,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Theo Kurpershoek - litho - Kat met Vis. kopen? Bied vanaf 50!Theo Kurpershoek - litho - Kat met Vis. kopen? Bied vanaf 50!Theo Kurpershoek - litho - Kat met Vis. kopen? Bied vanaf 50!Theo Kurpershoek - litho - Kat met Vis. kopen? Bied vanaf 50!Theo Kurpershoek - litho - Kat met Vis. kopen? Bied vanaf 50!Theo Kurpershoek - litho - Kat met Vis. kopen? Bied vanaf 50!Theo Kurpershoek - litho - Kat met Vis. kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  KeesvanDongenArt
FA. (23)

Lid sinds 2017
382 verkochte items
Alle items van deze verkoper (10)
  • Theo Kurpershoek (1914-1998)
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
Afmetingen9.7 cm x 17 cm (h x b)
Lijst38.5 cm x 33.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Leuk artistiek werk van Theo Kurpershoek.

Een kat met zijn vis.

Gesigneerd : Th Kurpershoek

Niet genummerd, maar wel benoemd met handdruk

De lijst is best zwaar, doordat er een zwaar paneel achter het werk zit.  De lijst is uit 1 profiel gemaakt, met de uiteindes aan de onderkant.

Wordt veilig verpakt en verzonden, de voorkeur heeft ophalen  i.v.m. het glas.

Theo Kurpershoek (1914-1998)

Alle items van deze kunstenaar
FA. (23)

Lid sinds 2017
382 verkochte items
33.5 cm
38.5 cm
17 cm
9.7 cm
Dit item is verkocht voor 46,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:03-08-2020 om 10:26
Eindtijd:17-08-2020 om 08:51
MattIver
16 aug. / 21:15
€ 40