Theo van der Nahmer - "Marianne"

Theo van der Nahmer - "Marianne" kopen? Bied vanaf 1!

Tekening / Aquarel

Verkoopprijs: € 3,45 (Incl. 15% veilingkosten)

Theo van der Nahmer - "Marianne" kopen? Bied vanaf 1!Theo van der Nahmer - "Marianne" kopen? Bied vanaf 1!Theo van der Nahmer - "Marianne" kopen? Bied vanaf 1!Theo van der Nahmer - "Marianne" kopen? Bied vanaf 1!Theo van der Nahmer - "Marianne" kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Gerrit1
FA. (1)

Lid sinds 2017
41 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
  • Theo van der Nahmer (1917-1989)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1977
TechniekPastel/Krijt
StijlExpressionistisch
OnderwerpPortret
IngelijstIngelijst
Afmetingen29 cm x 51 cm (h x b)
Lijst40 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Bijzonder werk van deze gerenommeerde kunstenaar.

n.b. schittering foto's door glasplaat.

I.v.m. kwetsbaarheid werk, af te halen in Rotterdam.

Dit item is verkocht voor 3,45(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:21-07-2021 om 16:28
Eindtijd:28-07-2021 om 22:12

Biedingen (2):

IsaRotterdam
25 jul. / 11:17
€ 3
JolandaR
24 jul. / 16:33
€ 1