Theo van Hoytema - Maki met jong. Uit 1917. - Verkocht

Theo van Hoytema - Maki met jong. Uit 1917. kopen? Bied vanaf 69!
Grafiek (handgesigneerd)

Theo van Hoytema - Maki met jong. Uit 1917. kopen? Bied vanaf 69!Theo van Hoytema - Maki met jong. Uit 1917. kopen? Bied vanaf 69!Theo van Hoytema - Maki met jong. Uit 1917. kopen? Bied vanaf 69!Theo van Hoytema - Maki met jong. Uit 1917. kopen? Bied vanaf 69!Theo van Hoytema - Maki met jong. Uit 1917. kopen? Bied vanaf 69!Theo van Hoytema - Maki met jong. Uit 1917. kopen? Bied vanaf 69!Theo van Hoytema - Maki met jong. Uit 1917. kopen? Bied vanaf 69!Theo van Hoytema - Maki met jong. Uit 1917. kopen? Bied vanaf 69!Theo van Hoytema - Maki met jong. Uit 1917. kopen? Bied vanaf 69!Theo van Hoytema - Maki met jong. Uit 1917. kopen? Bied vanaf 69!Theo van Hoytema - Maki met jong. Uit 1917. kopen? Bied vanaf 69!
  • Theo van Hoytema (1863-1917)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1917
Techniek Litho
Drager Chine collé
Ingelijst Alleen in Passe-partout
Afmetingen 15 x 21 cm (h x b)
Passe-partout 41 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Prachtige kleurenlitho.
Goede kunstenaar.

Handgesigneerd rechtsonder.
Zie foto voor meer informatie en kwaliteit.
Zie foto's en beschrijving.
Binnen Nederland € 11,00
Naar België € 19,50
Naar Duitsland € 19,50
Europese Unie € 19,50
Wereldwijd € 40,00