Theo Wolvecamp - Cobra tekening - Verkocht

Theo Wolvecamp - Cobra tekening kopen? Bied vanaf 250!

Verkoopprijs: € 310,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Theo Wolvecamp - Cobra tekening kopen? Bied vanaf 250!Theo Wolvecamp - Cobra tekening kopen? Bied vanaf 250!Theo Wolvecamp - Cobra tekening kopen? Bied vanaf 250!Theo Wolvecamp - Cobra tekening kopen? Bied vanaf 250!Theo Wolvecamp - Cobra tekening kopen? Bied vanaf 250!

Geplaatst door  Kees02

Lid sinds 2020
1 verkochte items
  • Theo Wolvecamp (1925-1992)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1992
TechniekPastel/Krijt
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen22 cm x 31.5 cm (h x b)
Lijst41 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooie abstracte Cobra krijt/pastel tekening van de hand van Theo Wolvecamp.
Verso gesigneerd met stempel atelier Wolvecamp 1992.

Op de achterzijde tevens een mooie abstracte inkttekening

Van Hulsen Encadreur in A'dam, ingelijst op 5 oktober 1993

Theo Wolvecamp (1925-1992)

Alle items van deze kunstenaar(12)
Geplaatst door  Kees02

Lid sinds 2020
1 verkochte items
48 cm
41 cm
31.5 cm
22 cm
Dit item is verkocht voor 310,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:28-02-2020 om 14:56
Eindtijd:01-03-2020 om 15:24
Biedingen (2)
ruud-dj
01 mrt. / 15:18
€ 270
Reintjes
28 feb. / 22:12
€ 250