Theo Wolvecamp - kleurenzeefdruk - zonder titel - 1988 (Prachtige kleuren) - Verkocht

Theo Wolvecamp - kleurenzeefdruk - zonder titel - 1988 (Prachtige kleuren) kopen? Bied vanaf 225!
Theo Wolvecamp - kleurenzeefdruk - zonder titel - 1988 (Prachtige kleuren) kopen? Bied vanaf 225!Theo Wolvecamp - kleurenzeefdruk - zonder titel - 1988 (Prachtige kleuren) kopen? Bied vanaf 225!Theo Wolvecamp - kleurenzeefdruk - zonder titel - 1988 (Prachtige kleuren) kopen? Bied vanaf 225!Theo Wolvecamp - kleurenzeefdruk - zonder titel - 1988 (Prachtige kleuren) kopen? Bied vanaf 225!Theo Wolvecamp - kleurenzeefdruk - zonder titel - 1988 (Prachtige kleuren) kopen? Bied vanaf 225!Theo Wolvecamp - kleurenzeefdruk - zonder titel - 1988 (Prachtige kleuren) kopen? Bied vanaf 225!
  • Theo Wolvecamp (1925-1992)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1988
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen52 cm x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage100 exemplaren
Prima werk van de hand van Theo Wolvecamp. Fantastisch van kleur, heel sprekend.

Door de kunstenaar gesigneerd, gedateerd en genummerd in potlood.

Afmeting van het beeld is 33 x 49cm.

Het geheel verkeert in zeer goede conditie.

Dit item is verkocht voor 258,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:16-08-2020 om 11:15
Eindtijd:08-09-2020 om 10:21
Ron65
08 sep. / 10:15
€ 225