| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Originele Litho Theo Wolvecamp
Titel : Vrije Compositie
Beeldformaat : 30 x 42 cm
Bladformaat : 50 x 65 cm
Oplage : 58 / 80 < Mooie kleine Oplage !!! >
Papier : Stevig gebroken wit papier
Jaartal : 1987
Ingelijst : Nee
Handgesigneerd Theo Wolvecamp.
De Litho wordt aangetekend en verzekerd verzonden in een stevige nieuwe verzendkoker.
Verzendkosten koper a 10 Euro.
| Transport | |
| Garantie | |