Theo Wolvecamp - THEO WOLVECAMP Zeefdruk OISEAUX JOYEUX uit 1990 Handgesigneerd - Verkocht

THEO WOLVECAMP   Zeefdruk  OISEAUX JOYEUX uit 1990  Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 250!
Grafiek (handgesigneerd)

THEO WOLVECAMP   Zeefdruk  OISEAUX JOYEUX uit 1990  Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 250!THEO WOLVECAMP   Zeefdruk  OISEAUX JOYEUX uit 1990  Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 250!
  • Theo Wolvecamp (1925-1992)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Zeer fraaie en grote Kleurenzeefdruk van Theo Wolvecamp uit 1990

Afmeting blad  63x74 cm  in perfecte staat(nooit ingelijst geweest)

Handgesigneerd en Genummerd  Oplage 200ex

Wordt geleverd met echtheidscertificaat

Verzendkosten 15 euro in ned  25 euro in belgie