Vic Gentils - Kleurrijke lithografie - gesigneerd - 38/125

Vic Gentils - Kleurrijke lithografie - gesigneerd - 38/125 kopen? Bied vanaf 85!
Vic Gentils - Kleurrijke lithografie - gesigneerd - 38/125 kopen? Bied vanaf 85!Vic Gentils - Kleurrijke lithografie - gesigneerd - 38/125 kopen? Bied vanaf 85!Vic Gentils - Kleurrijke lithografie - gesigneerd - 38/125 kopen? Bied vanaf 85!Vic Gentils - Kleurrijke lithografie - gesigneerd - 38/125 kopen? Bied vanaf 85!Vic Gentils - Kleurrijke lithografie - gesigneerd - 38/125 kopen? Bied vanaf 85!Vic Gentils - Kleurrijke lithografie - gesigneerd - 38/125 kopen? Bied vanaf 85!Vic Gentils - Kleurrijke lithografie - gesigneerd - 38/125 kopen? Bied vanaf 85!
  • Vic Gentils (1919-1997)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Techniek Litho
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 80 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 38/125
Kleurrijke lithografie van Vic Gentils.
Onberispelijke staat.
Onderaan genummerd en gesigneerd.
Oplage 38/125
Afmetingen van het werk: 47 bij 66 cm.

GENTILS Vic
Belgische kunstenaar geboren in 1919 te Ilfracombe Groot-Brittannië en gestorven in 1997 te Aalst. Schilder, assemblagist en beeldhouwer. Opleiding aan de Academie te Antwerpen en het NHISKA. Hij debuteerde als schilder en tekenaar, beïnvloed door het expressionisme en weldra aanleunend bij het neo-surrealisme. Na twintig jaar gaf hij de schilderkunst op voor het beeldhouwen. Was in 1958 medestichter van de Groep “Hessenhuis G 58”, in 1960 medestichter van “De Nieuwe Vlaamse School”. Werk in de Musea te Antwerpen, Brussel, Gent, Oostende.

Binnen België € 11,00
Naar Nederland € 20,00
Naar Duitsland € 20,00