14k gouden broche met emaille en parels
Robert Crumb - "Het gezin dat bij elkaar blijft, blijft bij elkaar" 1969
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Techniek | Droge Naald |
Stijl | Abstract |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 79 x 52 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | proefdruk |
Collectors item: proefdruk van droge naald ets van kunstenaar Wessel Couzijn. Gesigneerd met potlood. Wessel Couzijn is het meest bekend om zijn beeldhouwkunst maar hij maakte ook grafisch werk. Zijn werk is verwant aan het het grafische oeuvre van zijn levenspartner Pearl Perlmuter. Let op de indruk van de etsplaat is minder groot dan de totale papiermaat.
We kunnen ook uw inlijsting verzorgen.
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
De ets is op leeftijd maar in goede staat. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Gorinchem, Nederland | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 2 kg.
Objectlocatie | Gorinchem, Nederland |
Starttijd | 14-9-2022 om 14:10 |
Eindtijd | 14-2-2023 om 7:44 |