Wessel Couzijn - proefdruk

Wessel Couzijn - proefdruk kopen? Bied vanaf 95!
Wessel Couzijn - proefdruk kopen? Bied vanaf 95!Wessel Couzijn - proefdruk kopen? Bied vanaf 95!
  • Wessel Couzijn (1912-1984)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekDroge Naald
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen58 cm x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageArtist Proof

Collectors item: proefdruk van droge naald ets van kunstenaar Wessel Couzijn.  Gesigneerd met potlood. Wessel Couzijn is het meest bekend om zijn  beeldhouwkunst maar hij maakte ook grafisch werk. Zijn werk is verwant aan het het grafische oeuvre van  zijn levenspartner Pearl Perlmuter. Let op de indruk van de etsplaat is minder groot dan de totale papiermaat.

We kunnen ook uw inlijsting verzorgen.

De ets is op leeftijd maar in goede staat.  In de uiterste witrand vingerafdrukken van wessel.

Starttijd:14-06-2022 om 14:50
Eindtijd:26-06-2022 om 22:21
Openingsbod € 95
ObjectlocatieGorinchem,  Nederland