Marlene Dumas - The Image as Burden-cat.1978- artikel 1995- kalender 2014
Corneille - Vrouw en vogel: dansend in de zon, 1986
Tauno Wirkkala - Revontulet schaal
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Techniek | Droge Naald |
Stijl | Abstract |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 58 x 52 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | Artist Proof |
Collectors item: proefdruk van droge naald ets van kunstenaar Wessel Couzijn. Gesigneerd met potlood. Wessel Couzijn is het meest bekend om zijn beeldhouwkunst maar hij maakte ook grafisch werk. Zijn werk is verwant aan het het grafische oeuvre van zijn levenspartner Pearl Perlmuter. Let op de indruk van de etsplaat is minder groot dan de totale papiermaat.
We kunnen ook uw inlijsting verzorgen.
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
De ets is op leeftijd maar in goede staat. In de uiterste witrand vingerafdrukken van wessel. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Gorinchem, Nederland | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 2 kg.
Objectlocatie | Gorinchem, Nederland |
Starttijd | 18-5-2023 om 9:09 |
Eindtijd | 17-8-2023 om 7:01 |