950pt Platina ketting - 50 cm - 5.0 gram
Klaus Jürgen Fischer - Umspieltes Feld
Alexis Gorodine - Leatherwords
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1989 |
Techniek | Litho |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 54 x 64 cm (h x b) |
Incl. lijst | 70 x 78.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 80/200 |
Wil van Leeuwen geboren: 1 april 1909 te Amsterdam
De kunstschilder Wil van Leeuwen woonde en werkte in Amsterdam. Hij was leerling van J.H.A. Everts. Van Leeuwen schilderde, aquarelleerde, en was tevens beeldhouwer en emailleur in modern expressionistische trant. Hij maakte ook abstracties in ijzer. Van Leeuwen was Lid van "De Brug "te Amsterdam.
Conditie | |||||||
Conditie | Goed | ||||||
Goed | |||||||
Transport | |||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Alkmaar, Nederland |
Starttijd | 10-7-2021 om 22:31 |
Eindtijd | 1-8-2021 om 22:55 |