Willem de Zwart - Aankleden - Verkocht

Willem de Zwart - Aankleden kopen? Bied vanaf 30!

Verkoopprijs: € 30,00

Willem de Zwart - Aankleden kopen? Bied vanaf 30!Willem de Zwart - Aankleden kopen? Bied vanaf 30!Willem de Zwart - Aankleden kopen? Bied vanaf 30!

Geplaatst door  h-g-art
FA. (50)

1740 verkochte items
Alle items van deze verkoper (8)
  • Willem de Zwart (1862-1931)
Jaartal1896
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen45 cm x 32.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Ets uit ca. 1896.Inkt gesigneerd rechtsonder.Potlood genummerd 33 linksonder.Beeldmaat 25x16cm.Bladmaat 45x32,5 cm.Losbladig.Literatuur: Catalogus Bionda no. 69.

Verzendkosten aangetekend binnen Nederland 12,50 euro.

Dit item is verkocht voor 30,00
Starttijd:15-12-2018 om 13:36
Eindtijd:22-12-2018 om 19:42
Kratkat
22 dec. / 19:30
€ 30