Willem de Zwart - DE BOSRAND - Verkocht

Willem de Zwart - DE BOSRAND kopen? Bied vanaf 30!

Verkoopprijs: € 34,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Brassaï - Tersicore kopen? Bied vanaf 30!
Brassaï - TersicorePrenten & Uitgaves
  • Huidig bod € 30
Kamagurka - Operatie kopen? Bied vanaf 399!
Kamagurka - OperatieTekening / Aquarel
  • Openingsbod € 399
Willem de Zwart - DE BOSRAND kopen? Bied vanaf 30!Willem de Zwart - DE BOSRAND kopen? Bied vanaf 30!Willem de Zwart - DE BOSRAND kopen? Bied vanaf 30!Willem de Zwart - DE BOSRAND kopen? Bied vanaf 30!Willem de Zwart - DE BOSRAND kopen? Bied vanaf 30!Willem de Zwart - DE BOSRAND kopen? Bied vanaf 30!

Geplaatst door  loverendale
FA. (18)

505 verkochte items
Alle items van deze verkoper (8)
  • Willem de Zwart (1862-1931)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen14.7 cm x 22.5 cm (h x b)
Passe-partout40 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage64/100
Een met inkt gesigneerde ets van Willem de Zwart  in een oplage van 100 exemplaren.( dit is nr. 64).  Enige bruining in het beeldvlak en twee bruine vlekjes in de bovenmarge. Overigens goede  conditie.
ConditieRedelijk

Twee bruine vlekjes in bovenmarge (onder passepartout) Lichte bruining in het midden van het beeldvlak

Dit item is verkocht voor 34,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:29-07-2020 om 10:43
Eindtijd:08-08-2020 om 16:06
vorstenbosch50
07 aug. / 13:03
€ 30