Ets in rood door Willem de Zwart Voorstelling getiteld Koemarkt Losbladig, beeldmaat 12.9x17.5, bladmaat 18.5x24 Gesigneerd in potlood l.o.: 'W de Zwart' Tevens gesigneerd r.o. in de druk: 'W de Zwart Literatuur: Bionda 110, 1e staat
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Zeer Goed
Tot 5 kg.
€ 13,00
Naar België
€ 20,00
€ 25,00
Europese Unie
€ 25,00
Wereldwijd
€ 40,00